Anasayfa

 

2011 Genel Seçiminde Ak Parti Mardin ARGE’den sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevinden istifa edip milletvekilliği aday adayı olan Fethullah DEMİR, Mardin SMMM Odası Başkanı Sayın M. Emin GÖZÜ’yü makamında ziyaret etti.
2011 Genel Seçiminde Ak Parti Mardin ARGE’den sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevinden istifa edip milletvekilliği aday adayı olan Fethullah DEMİR ve Nargaz Lpg Dolum Tevzi Sanayi ve Ticaret A.Ş Ortağı ve Genel Müdürü olan Süleyman AKAR, Organize Sanayi Bölgesini gezerek, Mardin Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Sayın Abdullah ENSARİ’yi makamında ziyaret etti.
2011 Milletvekili Genel Seçimlerinde Ak Partiden Aday Adayı olan Fethullah DEMİR Mardin Müsiad Başkanı Kazım Aksoy’la beraber MÜSİAD Genel Merkezine ziyarette bulunarak MÜSİAD Genel Başkanı Sayın Ömer Cihad Vardan ve önceki dönem Genel Başkanı Sayın Dr.Ömer BOLAT ile bir araya geldi.
2011 Milletvekili Genel Seçimlerinde Ak Partiden Aday Adayı olup Partideki ARGE’ den sorumlu Başkan Yardımcılığı görevinden istifa eden Fethullah DEMİR,Ak Partinin olağan Yönetim Kurulu Toplantısına katıldi.
2011 Milletvekili Genel Seçimlerinde Ak Partiden Aday Adayı olan Fethullah DEMİR tarafından Mardin Müsiad şube Başkanı Sn. Kazım AKSOY ve Müsiad Yönetim Üyeleri ile düzenlenen bir akşam yemeğinde bir araya gelerek istişare toplantısı yapıldı.
 3 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret50252
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.80257.8338
Euro9.12179.1583
Hava Durumu
Saat
Takvim