KIZILTEPE MAHALLE MUHTARLARINDAN TAM DESTEK

KIZILTEPE MAHALLE MUHTARLARINDAN TAM DESTEK

  12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak olan Genel Seçimlerde Ak Parti’den Aday Adayı olan Fethullah DEMİR Kızıltepe Merkez Mahalle muhtarlarına düzenlenen yemekte aday adaylığı süreci ile ilgili istişare ve tanıtım yemeğinde yenildi.

Fethullah DEMİR, demokrasinin olmazsa olmazları muhtarlar olduğunu belirtiDemokrasi denilen Yönetim biçimi hepimizin de bildiği üzere en basit deyimiyle Milletin yönetime ortak olmasıdır. Bu manada kanaatimce günümüz Türkiye’sin de demokrasi adına seçilen belki de en önemliler siz değerli muhtarlarımızsınız. Çünkü sizler seçmeniyle aynı köyde, aynı mahallede oturan, milletle aynı havayı teneffüs eden millete hizmet ederken yapmış olduğunuz hizmetin sizlere geri dönüşünü birebir görebilen yegâne seçilmişlersiniz. Yani demokrasiyi tam manasıyla özümsemiş olması gereken yöneticilersiniz.Sizler seçime girdiğiniz  bölgede en yüksek oyu alarak seçilmiş insanlarsınız. Kanaatimce sadece bu bile sizleri demokrasi ve siyaset adına ders alınması gereken insanlar yapmaya yeter de artar bile. İşte bu yüzden bu gün sizlerle bir arada bulunmaktan büyük bir onur duyuyorum. Sizlerden edineceğim değerli bilgiler ışığında sizlere hizmet etmek üzere Ak Partisinden Milletvekili Aday Adayı olduğumu bir kez daha vurguluyorum.”dedi. 

Kısaca siyasi özgeçmişini hatırlatan Fethullah DEMİR,  10 yıldır Ak parti çatısı altında yönetici kademesinde görev yaptığını, 2 dönem Kızıltepe İlçe Başkanlığı,son olarak da Mardin ARGE’den sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevini yaptığını belirti. Muhtarlara projelerini açıklayan  Fethullah DEMİR  geleceğin Türkiye’sini kurma çabasında  yeni bir merhaleyi konuşmak ve bu konuda bir beyin fırtınası yapmak, Özelikle sizlerin de içinde olacağı,  Ortak akıla, teşkilatlı çalışmaya ve istişareye önem vereceğiz. Uzmanlardan oluşan çeşitli komisyonlarla beraber, STK ve Mardin'in ileri gelen kanaat önderlerinin içinde bulunacağı bir danışma meclisini oluşturacağız. Kentin önemli konularında burada istişare yapıp birlikte düşünüp, birlikte karar vereceğiz dedi.Sizin açınızdan önemli, belki bizim gözümüzden kaçmış sorunları sizlerden dinliyoruz. Çözüm arayışını konuşarak, hep birlikte arayacağız. 

Yemekte, muhtarlar mahallelerine dair sorunları Fethullah DEMİR’e anlattı. Çözüm önerilerinin birlikte arandığı toplantı da muhtarların tek tek görüşleri alındı. Muhtarlar Fethullah DEMİR’e toplumdaki saygınlığı ve güvenilirliği herkesçe bilinen birisisin.İçimizden biri ve halkla iç içe olması nedeniyle, seçildiğinde daha kolay ulaşacağımız ve sorunlarımızı bilen aynı zamanda liyakatli olman nedeniyle vekilimiz  olmanı istiyoruz dediler. Mardin ve Kızıltepe’mizin bütün sorunlarını bilen, buna yönelik çözüm projeleri olan ,10 yıllık Ak Parti teşkilatındaki başarılı ve dürüst geçmişiyle Mardin’e ve memleketimize katkıda bulunmasına  inancımız ve güvenimiz tamdır.

         Fethullah DEMİR’in Mardin Milletvekili aday adaylığı sürecinde  kendisinin yanında olup ve onu sonuna kadar destekleyeceğiz dediler.

 

 

  
2587 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret56524
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.34888.3823
Euro10.154410.1951
Hava Durumu
Saat
Takvim