Fethullah DEMİR AK Parti Mardin İl Gençlik Kolları Başkanı Serdar BAĞIŞ ve yönetimini ziyaret etti.

 

2011 Genel Seçiminde Ak Parti Mardin ARGE’den sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevinden istifa edip milletvekilliği aday adayı olan Fethullah DEMİR  AK Parti Mardin İl Gençlik Kolları  Başkanı Serdar BAĞIŞ ve yönetimini ziyaret etti.

Kısaca siyasi özgeçmişini hatırlatan Fethullah DEMİR,  10 yıldır Ak parti çatısı altında yönetici kademesinde görev yaptığını, 2 dönem Kızıltepe İlçe Başkanlığı,son olarak da Mardin ARGE’den sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevini yaptığını belirti. İl Gençlik Kolları üyelerine projelerini açıklayan  Fethullah DEMİR  geleceğin Türkiye’sini kurma çabasında  yeni bir merhaleyi konuşmak ve bu konuda bir beyin fırtınası yapmak, VİZYON 2023 ışığında ülkemizin temel meselelerini ele almak üzere bir araya gelmiş bulunuyoruz dedi.Özelikle gençlerin de içinde olacağı,  Ortak akıla, teşkilatlı çalışmaya ve istişareye önem vereceğiz. Uzmanlardan oluşan çeşitli komisyonlarla beraber, STK ve Mardin'in ileri gelen kanaat önderlerinin içinde bulunacağı bir danışma meclisini oluşturacağız. Kentin önemli konularında burada istişare yapıp birlikte düşünüp, birlikte karar vereceğiz dedi.

AK Gençlik dünya geçlik kuruluşları tarafından, gençlik yapılanmaları tarafından parmakla işaret edilen, imrenilen bir noktaya ulaştığını, AK Partinin; gençlerle siyaset yapan ve siyaset üreten bir parti olduğunu, gençlik kollarının, siyasetin bizzat içinde olduğunu belirti.

Seçildiği takdirde ,Türkiye’de ve özellikle Mardin’de  tüm gençlerinin siyasette aktif olarak yer almasını, AK Partili genç kardeşlerimin, bizzat siyasetin mimarı olmasını,  gençlerin hissiyatını, enerjisini, heyecanını istismar etmeyeceğini, gençlerin siyasetten, siyaset üretmekten ve icra etmekten uzak tutulmalarına tahammül etmeyeceğini belirti.Bu konuda onlarla beraber hareket edip her yaştan genç kardeşimizin, siyasetin her kademesinde yer almasını destekleyeceğini ve  teşvik edeceğini söyledi.

Ziyaret sonrasında AK Parti Mardin İl Gençlik Kolları  Başkanı Serdar BAĞIŞ,Fethullah DEMİR’in milletvekilliği aday adayı süreciyle ilgili hayırlı olsun temennilerini ileterek bu süreçte kendisine başarı ve destek diledi.

  
3707 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret57799
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.49168.5256
Euro10.079110.1195
Hava Durumu
Saat
Takvim