Fethullah DEMİR eşiylen beraber, AK Parti Mardin İl Kadın Kolları Başkanı Zeynep Alkış’ı makamında ziyaret etti.

2011 Genel Seçiminde Ak Parti Mardin ARGE’den sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevinden istifa edip milletvekilliği aday adayı olan Fethullah DEMİR eşiylen beraber, AK Parti Mardin İl Kadın Kolları Başkanı Zeynep Alkış’ı makamında  ziyaret etti.

Fethullah DEMİR, AK Parti Mardin İl Kadın Kolları Başkanı Zeynep Alkış ve yönetimindeki bütün bayan kardeşlerimin ve ülkemizin tüm kadınlarının ve dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

Aday adaylık süreci ile ilgili çalışmalarını ve projelerini anlatan Fethullah DEMİR, AK Parti’nin kuruluşundan bugüne kadar aktif olarak siyaset içinde olduğunu ve Mardin’e layık hizmetler üretmek ve üretilecek yeni projelerde Mardin’in 2023 Vizyonuna yakışır her alanda gelişmiş bir kent oluşturmak için çalışmalara başladığını söyledi.

Fethullah Demir, seçilmesi durumunda Mardin'de ihtiyacı duyulan istişare kültürünü geliştireceğini söyledi.Mardin'de gerek siyaset alanında gerekse kurumlar arasında istişare kültürünün eksik olduğunu vurgulayan Demir, "Göreve geldiğimde hem STK'lardan, hem de Mardin'in ileri gelen kanaat önderlerinin içinde bulunacağı bir danışma meclisini oluşturacağız. Kentin önemli konularında burada istişare yapıp birlikte düşünüp, birlikte karar vereceğiz" ifadelerini kullandı.

AK Parti Mardin İl Kadın Kolları olarak çalışmalarını takdirle takip ettiğini belirten Fethullah DEMİR,,Türkiye’de toplam 1 650 000 üyesiyle Dünyanın en büyük siyasi kadın örgütü olma hasebiylede Sayın Zeynep Alkış’ı tebrik etti.

Ziyaret sonrasında AK Parti Mardin İl Kadın Kolları Başkanı Zeynep Alkış,Fethullah DEMİR’in milletvekilliği aday adayı süreciyle ilgili hayırlı olsun temennilerini ileterek bu süreçte kendisine başarı ve destek diledi.

 

  
3797 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret57799
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.49168.5256
Euro10.079110.1195
Hava Durumu
Saat
Takvim