Fethullah DEMİR, Memur-Sen Mardin İl Başkanı Sayın Mustafa Aydın’ı makamında ziyaret etti

                    2011 Genel Seçiminde Ak Parti Mardin ARGE’den sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevinden istifa edip milletvekilliği aday adayı olan Fethullah DEMİR, Memur-Sen Mardin İl Başkanı Sayın Mustafa Aydın’ı makamında  ziyaret etti.

                   Memur-Sen Mardin İl Başkanı Sayın Mustafa Aydın ,Memur Sen üyelerinin,  ekonomik, sosyal, kültürel, özlük, mesleki, hak ve menfaatlerini korumayı ve geliştirmeyi genelde ise; ülkemizde cereyan eden her türlü haksızlık ve hukuksuzluğa karşı çıkmayı temel amaç sayar. Bu amaçların gerçekleştirilmesinde evrensel insan haklarına ve Anayasaya dayanan demokratik, laik, sosyal adalet ve hukuk devleti anlayışı içinde çalışır.

               Memur Sen, Anayasa, yasalar ve Türkiye Cumhuriyeti’nin taraf ve üye devlet olarak bağlı olduğu uluslararası sözleşme ve şartlardan doğan hak ve yetkilerine dayanarak üyelerinin ortak ekonomik, sosyal, kültürel ve demokratik hak ve menffatlerini adalet ve eşitlik ilkelerine göre korumak ve geliştirmek için gerekli çalışmayı yapar. 

              Fethullah  DEMİR Zyarette Memur-Sen Konfederasyonu çalışmalarını ciddi anlamda önemsediğini ve takib ettiğini açıkladı. Fethullah DEMİR, Türkiye’nin geçmişten günümüze uzanan siyasi, hukuki, demokratik, ekonomik ve sosyal şartlarını ve sorunlarını temsil etmede, milletin özü ve sesi olmayı hedef edinmiş ve başarmış sivil toplum kuruluşlarına büyük görevler düşüyor. Bu niteliklere sahip olduğu konusunda Memur-Sen Konfederasyonu olarak, kamu görevlilerinin ortak haklarını, menfaatlerini korumanın ve geliştirmenin mücadelesini vermeniz ve ülkemizin demokratikleşmesine, milletimizin özgürleşmesine yönelik adımlara da katkı sunuyor olmanız ne denli ciddi bir Konfederasyon olduğunuzu gösteriyor.

             Fethullah DEMİR,Ülkemizin ve milletimizin sorunlarının çözümünde paydaş olma hassasiyetini göstermeniz hasabiyle teşekkürlerini iletti. Memur-Sen

      Mardin İl Başkanı Sayın Mustafa Aydın, Ziyaret sonrasında Fethullah DEMİR’in milletvekilliği aday adayı süreciyle ilgili hayırlı olsun temennilerini ileterek bu süreçte başarı diledi.

 

  
2293 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret52947
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.37467.4041
Euro8.97159.0074
Hava Durumu
Saat
Takvim